bousy آبادان رودخانه آتش نشانی خبر

bousy: آبادان رودخانه آتش نشانی خبر اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل دلایل انتقال داعشی‌ها با بالگردهای آمریکایی‌ها

عضو پارلمان سوریه با اشاره به اخبار مربوط به انتقال داعشی‌ها از سوی بالگردهای آمریکایی به جزییات و دلایل آن پرداخت.

دلایل انتقال داعشی‌ها با بالگردهای آمریکایی‌ها

دلایل انتقال داعشی ها با بالگردهای آمریکایی ها

عبارات مهم : سوریه

عضو پارلمان سوریه با اشاره به اخبار مربوط به انتقال داعشی ها از سوی بالگردهای آمریکایی به جزییات و دلایل آن پرداخت.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، جمال الزعبی عضو پارلمان سوریه در تصویر العمل به اخبار مربوط به انتقال داعشی ها از سوی آمریکایی ها از دیرالزور به استان الحسکه گفت: این نخستین بار نیست که بالگردهای آمریکایی، داعشی ها و سرکرده های آنها را از مناطقی که در معرض خطر قرار می گیرند، انتقال یافته می کنند.

دلایل انتقال داعشی‌ها با بالگردهای آمریکایی‌ها

وی افزود: بر اساس توافق میان آمریکا و داعشی ها؛ تکفیری ها از منطقه درگیری به منطقه دیگر جهت حمایت از تروریستها در این مناطق انتقال یافته می شوند به خاص که اگر نیاز به حضور تکفیری ها در یک جبهه احساس شود و یا منطقه ای که داعشی ها و تروریستها در آن قرار دارند از سوی ارتش سوریه در معرض خطر قرار گیرند.

الزعبی بیان کرد: قبلا نیروهای آمریکایی، سرکرده های داعش و اعضای این گروه را از عراق به داخل سوریه انتقال یافته کردند و آن در وقت آزادسازی موصل و فرار آنها از برابر حشد شعبی عراق بود. تفنگداران دریایی آمریکا قبلا سرکرده های داعش و افراد آنرا از شهر الرقه به مناطق دیگر در دیرالزور انتقال یافته کرده بودند تا به جنگ ضد ارتش سوریه بپردازند.

عضو پارلمان سوریه با اشاره به اخبار مربوط به انتقال داعشی‌ها از سوی بالگردهای آمریکایی به جزییات و دلایل آن پرداخت.

وی تاکید کرد: از مدتی پیش، بالگردهای نیروی دریایی آمریکا سرکرده های داعش را از دیرالزور به اردوگاه های وابسته به جدایی طلبان کُرد انتقال یافته کردند. این تاکیدی بر گفته های ما مبنی بر رابطه میان تروریسم و دولت آمریکاست. این تاکیدی بر عدم جدیت آمریکا در جنگ با تروریسم است لیکن تروریسم ساخته و پرداخته آمریکاست و تروریستها زیر نظر آمریکا آموزش می بینند و سعودی ها و بعضی کشورهای همپیمان آمریکا از تروریستها حمایت مالی می کنند.

واژه های کلیدی: سوریه | انتقال | آمریکا | آمریکایی | دولت آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz